کارخانه حوله برق لامع تبریز چاپ حوله تبلیغاتی برق لامع بافت حوله تبلیغاتی برق لامع گلدوزی حوله تبلیغاتی برق لامع حوله تبلیغاتی در تهران - حوله تبلیغاتی برق لامع - هدیه تبلیغاتی ارزان و خاص shikopikhomeهدیه تبلیغاتی ارزان، هدیه تبلیغاتی خاص، هدیه تبلیغاتی مدیریتی

هدیه تبلیغاتی ارزان و خاص

امروزه با توجه به رقابتی که بین برندهای تجاری و سازمانهای بزرگ وجود دارد; تبلیغات، ضروری ترین کار لازم برای بهتر دیده شدن است.

در دنیای مدرن امروزی از روش ها و متد های بسیاری برای تبلیغات استفاده می شود. یکی از مهمترین روشهای تبلیغات، استفاده از هدیه تبلیغاتی است.

در اینجا سوال مهم این است چه هدیه تبلیغاتی ای موثرتر است؟

پیشنهاد ما حوله تبلیغاتی برق لامع با طرح سفارشی برای برندتان است که باعث میشود افراد برند شما را بیشتر ببینند و در روز چندین بار از آن استفاده کنند همچنین ماندگاری بالایی داشته باشد تا با یک بار تولید آن،مدت زمان بیشتری برند تبلیغ شده دیده شود.

ما به شما حوله را به عنوان یک هدیه تبلیغات موثر و مناسب معرفی می کنیم.

۴ دلیل مهم برای استفاده از حوله های سفارشی به عنوان هدیه تبلیعاتی

۴ دلیل مهم برای استفاده از حوله تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

تولید حوله تبلیغاتی به صورت ملی و بومی، توسط کارخانه حوله برق لامع و حوله آشنا باعث می شود این حوله ها در مقایسه با حوله های تبلیغاتی خارجی برای سفارش دهندگان حوله ارزان تر تمام شوند.

همچنین در مقایسه با کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود قیمت حوله تبلیغاتی بسیار مناسب تر است و می تواند یک هدیه با کیفیت و مفید برای تبلیغ برند و لوگوی یک شرکت باشد.

عوامل موثر در قیمت حوله (چه مواردی در قیمت حوله تاثیر دارد؟!)

به طور ساده حوله های رنگ تیره هزینه بالاتری نسبت به حوله های رنگ روشن دارند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. و یا مقالات ما را در این باره مطالعه کنید.

تصاویر حوله تبلیغاتی نمونه کارخانه حوله برق لامع – بهمن 96

انواع بافت و چاپ حوله تبلیغاتی و شرکتی:

نشاندن لوگوی شرکت بر روی حوله به هر طریق که باشد، در بین عامه مردم “چاپ” گفته می شود که در اصطلاح فنی هر یک از گزینه های زیر معنی متفاوتی دارد.

1-بافت حوله تبلیغاتی یا بافت آرم

در این نوع کار،لوگوی شما بر روی خاب حوله و یا در قسمتی از انتهای حوله به صورت پارچه ای بافته می شود که اصطلاحا آن را بردر (Border) می نامند بنابراین گزینه اول خود سه حالت خواهد داشت:

  • الف) بافت بر روی حوله
  • ب) بافت بر روی بردر
  • ج) هر دو گزینه الف و ب

در روش فوق با سفارش ۱۰۰۰ قطعه حوله، هیچ هزینه ای بابت طراحی و نقشه دریافت نخواهد شد.

2-گلدوزی حوله تبلیغاتی

در این روش طرح بر روی حوله گلدوزی می‌شود مزیت های روش گلدوزی لوگو این است که محدودیت رنگ نداریم و در تعداد کم و یا زیاد،سفارش بسیار سریع آماده می‌گردد.
در روش گلدوزی لوگو می توان به این گزینه اشاره داشت که هزینه گلدوزی به ازائ واحد کار ثابت می باشد و بین 100 عدد یا 2000 عدد فرقی در قیمت گلدوزی نخواهد داشت.
همچنین اگر طرح لوگو وآرم بزرگ باشد در هنگام خشک کردن صورت نخ‌های قسمت گلدوزی با برخورد به صورت حس نامطلوبی ایجاد می‌نمایند البته اگر طرح کوچک باشد این عیب قابل چشم‌پوشی است.

3-چاپ حوله تبلیغاتی

در این نوع سفارش، طرح مورد نظر بر روی حوله چاپ سیلک می‌گردد. در این نوع کار قیمت مانند گلدوزی به ازای واحد کار ثابت است.معمولا حوله باید سفید باشد.
یکی از مزیت های چاپ لوگو روی حوله، عدم محدودیت در تنوع رنگ لوگو می باشد.در مجموع اولویت اول برای حوله های تبلیغاتی در تیراژ بالای ۵۰۰ عدد گزینه یک (بافت لوگو)می باشد; در اولویت دوم گلدوزی پیشنهاد می گردد و گزینه چاپ صرفا در موارد خاص با تنوع رنگ زیاد توصیه میگردد.

تولید حوله تبلیغاتی

شرکتهای بسیاری در زمینه تولید حوله تبلیفاتی فعالیت می کنند. حوله برق لامع با فعالیتی نزدیک به یک قرن، قدیمی‌ترین تولیدکننده حوله در ایران می‌باشد. از ۵۰ سال پیش حوله برق لامع، در کنار تولید انواع حوله، در زمینه تولید حوله تبلیغاتی با آرم و نشان سازمانها و برندهای تجاری فعالیت داشته است و میتوان گفت در این زمینه با تجربه ترین تولیدکننده به حساب می آید. حوله های تبلیغاتی تولید شده توسط حوله برق لامع، کیفیت و تنوع بالاتری را دارند که باعث شده مشتریان وفادار بزرگی چون هواپیمایی ایران، شرکت نفت، شهرداریها، بیمارستانها، هتلهای بزرگ و باشگاههای بزرگ حوله های خود را از برق لامع درخواست کنند. در حال حاضر نیز آماده تولید حوله های تبلیغاتی برای برند و سازمان شما هستیم.

حوله باشگاهی

یکی دیگر از خدمات کارخانه حوله برق لامع، تولید حوله های باشگاهی با آرم و لوگوی چاپ شده و بافت برجسته می‌باشد. این نوع حوله ها در انواع مختلف به سفارش باشگاهها تولید میشود که رایج ترین آن: به صورت حوله تن پوش و حوله استخری و حوله دستی میباشد. حوله برق لامع علاوه بر سفارشات معمولی حوله هایی با جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا به صورت آنتی باکتریال و نانو تولید میکند، این حوله به دلیل بو نگرفتن زودهنگام، جزو بهترین حوله ها به حساب میآیند. همچنین حوله های میکروکتان برق لامع با قدرت بالای جذب عرق و آب برای کاربردهای ورزشی و باشگاهی بسیار استفاده میشود.

برای اطلاعات بیشتر مقالات ما را در blog.shikopikhome.com مطالعه بفرمایید.

برخی از مشتریان ما

اطلاع از روش سفارش و قیمت حوله تبلیغاتی

برای اطلاع از قیمت تولید حوله سفارشی به صورت حوله های ابعادی، حوله های استخری و حوله های پالتویی با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید:

تلفنهای سفارش حوله تبلیغاتی در تهران:

021-88928710

021-88928711

021-88928712

021-88928713 (Fax)

09361779010 (Telegram)

09121393978

دریافت اطلاعات بیشتر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همین الان حوله تبلیغاتی با طرح دلخواه خود را سفارش دهید.

سفارش حوله تبلیغاتی - shikopikhome.com

هشتگ های ما در سایتهای اجتماعی:

#حوله_تبلیغاتی #برق_لامع #حوله_برق_لامع #تبلیغ #چاپ_لوگو #چاپ_آرم #چاپ_حوله #بافت_حوله #هدایای_تبلیغاتی #هدیه ـتبلیغاتی